Global Youth Trends Forum 2019

Global Youth Trends Forum 2019

W dniach od 5 do 12 listopada, na zaproszenie Ministra Tajwanu oraz Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych mieliśmy okazję uczestniczyć w Global Youth Trends Forum 2019.

W ramach forum odbyliśmy kilka wizyt studyjnych, między innymi w “eksperymentalnej szkole” oraz fabryce robotów. Następnie wraz z 26 międzynarodowymi dzieliliśmy się się dobrymi praktykami w zakresie kreatywnej edukacji. Opowiadaliśmy o organizowanych projektach, bazujących na nieformalnej edukacji. Realizowane przez nas projekty oraz programy prowadzone przez Polską Radę Organizacji Młodzieżowych, zostały uznane za najbardziej innowacyjne i tym samym action plan polskiej delacji, został wybrany jako najbardziej efektywny, z pośród wszystkich 26 międzynarodowych delegacji.

Sami w to nie do końca wierzymy… ale jesteśmy NAJLEPSI NA ŚWIECIE! 🌏🥇

Ceremonia otwarcia forum, z udziałem Wiceprezydenta Chin-Tajwanu oraz zagranicznych delegacji.
【26國青年共創美麗回憶~2019全球青年趨勢論壇。Youth POP青年棒!】

【26國青年共創美麗回憶~2019全球青年趨勢論壇。Youth POP青年棒!】來自五大洲的26國青年們在今年11月9日至10日登場的「2019全球青年趨勢論壇」互相腦力激盪,所迸發出的智慧火花和創意交流都相當令人驚喜💓國外的青年捧油們也對活動中產出的議題結論、跨國友誼及臺灣之美都感到念念不忘😄小編也獻上熱騰騰的成果影片及各國報導,帶大家再次來回味今年精彩的論壇交流!♥♥*各國報導傳送門*美國/肯亞/菲律賓:https://ppt.cc/f7Tadx瓜地馬拉:https://ppt.cc/f9Mo5x波蘭:https://ppt.cc/fAHuUx以色列:https://ppt.cc/fy4R2x加拿大:https://ppt.cc/fX5m5x瑞典:https://ppt.cc/faJYCx愛爾蘭:https://ppt.cc/ffS8xx英國:https://ppt.cc/fHtf7x紐西蘭:https://ppt.cc/fSKzdx澳大利亞:https://ppt.cc/f66Ogx

Opublikowany przez 教育部青年發展署 Środa, 18 grudnia 2019

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *