Nasi Partnerzy

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie

Jedno z najlepszych krakowskich liceów, działające od 1883 roku. Mogące poszczycić się nie tylko znakomitą historią i znanymi absolwentami, ale również innowacyjną strategią rozwoju. Nasze Stowarzyszenie jest od początku blisko związane z II LO. Pierwsze projekty edukacyjne, realizowaliśmy właśnie dzięki pomocy i współpracy ze szkołą. 

Miasto Kraków

Gmina Miejska Kraków ścisłe współpracuje z organizacjami pozarządowymi skupiającymi osoby wrażliwe społecznie. Partnerstwo to ma na celu coraz lepsze wykonywanie zadań Gminy Miejskiej Kraków poprzez możliwie pełne wykorzystanie potencjału organizacji pozarządowych.


Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

Najstarszy wydział prawa w Polsce, prowadzący w rankingach najlepszych wydziałów prawa w naszym kraju. Od 2017 roku współpracujemy z WPiA UJ, przy tworzeniu projektów edukacyjny i naukowych.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Według rankingu „Perspektyw’ najlepsza uczelnia pedagogiczna w Polsce. Uniwersytet Pedagogiczny, od początku wpiera nasze działania na polu edukacji historycznej i obywatelskiej.Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS

Misją Stowarzyszenia jest rozwijanie i upowszechnianie prospołecznych i obywatelskich postaw. SIS LEGE ARTIS stawia sobie za cel strategiczny rozwój społeczny i obywatelski wśród społeczności lokalnej, popieranie przestrzegania praw człowieka, pomoc rodzinom i osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, wsparcie Polaków zagranicą.

Max Elektro Karmelicka Kraków – TF MIX

Firma prywatna, znajdująca się przy ul. Karmelickiej 40. Wieloletni parter i sponsor projektu edukacyjnego „Sobieski Parlament”.


Fundacja im. Premiera Profesora Kazimierza Bartla


Młodzieżowa Rada Krakowa

Młodzieżowa Rada Krakowa zrzesza przedstawicieli samorządów szkolnych Krakowskich szkół średnich. Zajmuje się rozpatrywaniem pomysłów i problemów krakowskiej młodzieży oraz działaniem ku polepszeniu ich sytuacji na arenie miejskiej. Młodzieżowa Rada Krakowa jest odpowiedzią młodych krakowian na Radę Miejską. Pokazuje, że młodzież także umie zadbać o swoje interesy na polu polityki.


Rascal Industry 

Firma prywatna założona w 2012 roku przez czwórkę licealistów. Dziś jest nowoczesnym i bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży odzieżowej. Jej historia w 2014r. ukazała się na łamach magazynu „Forbes”. Oprócz realizacji zamówień dla ponad 300 szkół i uczelni w Polsce, Rascal Industry konsekwentnie wpiera realizowane przez nasze Stowarzyszenie projekty edukacyjne.  

p


EM Men’s Accessories

Firma prywatna, powstała z zamiłowania do męskiej mody i stylu. Jest producentem marki EM, która oferuje szeroki wybór akcesoriów w stylu oficjalnym i casualowym. EM Men’s Accessories to, również wieloletni parter naszego Stowarzyszenia.